JE TO TU! VELKÝ DEN JE TADY! FINÁLE KONFERENCE KHL

2.4.2014 Je třeba podotknout, že se jedná opravdu o svátek hokeje se vším všudy. Jsou týmy které na podobný úspěch čekají několik let. KHL sice nemá tak dlouho historii, ale být ve finále konference tak velké ligy se podaří opravdu málokdy. Je a bude to jistě skvělý zážitek. Nejen pro hráče, ale hlavně pro nás pro fanoušky. Pojďme si to tedy užít se vším všudy. Fandit a podporovat tým, který nám dal šanci si užít to, na co některé týmy budou čekat třeba dalších 10 let. 
Opravdu je to velká věc! Nalaďme tedy hlasivky, nachystejme dobrou náladu, oblečme se do klubových barev, připravme všechny talismany, každý artefakt a zopakujme vítězné rituály a jdeme na to:
HIC SUNT LEONES!

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...