#JAAKOLA AWARD 2016 - Nejlepší obránce sezony

Představujeme nejlepšího obránce sezony: Honza

K zisku této krásně stříbrné helmy musíte předvést brilantní obrané schopnosti. Ne jen to, musí na vás být spoleh jak v obraně, ale musíte i podpořit v pravý čas výkon týmu v útoku. Prostě Jaakolova trofej je pro nejkomplexnějšího obránce sezony. Všichni nominovaní cítí jistě velkou poctu a vítěz, ten je určitě v sedmém nebi.

Kashmír - spoleh jak v docházce na tréninky, nevynechá zápas ani turnaj, obrovské nasazení. Skvělé zlepšení oproti předešlým sezónám mu vynesli toto ocenění. Přes Kashmíra dá se říci nikdo jen tak neprojde a co je světlý moment? To je to, že Kashmír začíná operovat i vpředu. Tak uvidíme co příští rok

Karlos - dvojnásobný vítěz Jaakola award z předešlých sezon si letos opět vybojoval nominaci. Předváděl perfektní výkony a téměř bezchybnou hru. Útok podporoval jak se dalo. Zasloužená nominace hráče, který je pro Lví výběr jasně klíčovým!

Honza - zřejmě nejlepší hokejista v týmu co se týká dovedností jak bruslařských tak práce s hokejkou. Přehled a kombinační hra je v jeho krvi. Je jasné, že si tak vysloužil nominaci. Sehrál skvělou sezonu, rozdával radost, přihrávky, naděloval góly, sem tam sbíral i trestné minuty, ale to k pořádnému obránci patří

Cantona - Cantona se jasně našel a v první polovině sezony tvořil s Kozlíkem skvělé a spolehlivé obrané duo. Cantona rozdával skvělé pasy a hlavně svou postavou dokázal zastavit i ty nejlepší útočníky soupeře. A to jsme teprve na začátku kariéry u tohoto borce, máme se určitě na co těšit!

Ocenění převzal: Honza Sláva

Volba byla letos jednoznačná. Ačkoli Honza vynechal některé turnaje, přesto měl skvělou docházku a perfektní výkony celý rok. Rozhodující góly které nás drželi na špiči v lize. Po jeho nahrávkách padlo mnoho mnoho gólů. Honzik je pro Lva důležitý hráč a stává se legendou Pražské ligy ledního hokeje! No naší legendou již je! 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...