Horneti potrápili Lví tým! Přesto závěr patřil Fanklubu

Report, statistiky a sestava k utkání >

(3:1, 1:2, 2:2)

Góly: Klikis (Vláďa, Míra), Wendaar (Křoví), Křoví (Wendaar), Křoví (Kašmír), Jeník (Klikis), Wendaar (Jeník, Klikis)

Fanklub byl pozván na zápas do Letňan od týmu HC Horneti, který nehraje žádnou ligu, přesto úroveň zápasu byla na dobrá a hlavně vyrovnaná. Lev začal lépe, Klikis otevíral skóre. Wendaar se přidal s druhým gólem po vysunutí od Křovíka. Role si za nedlouho vyměnili a Křoví zakončil pěknou souhru. Do konce třetiny se šlo za stavu 3:1 pro Lva, když gól sršního výběru padl po trestném střílení, které sudí nařídil ze zákrok Jirky Havláta.

Ve druhé třetině se nadechli hráči Hornetů a začali bodat svá žihadla do obrany a směrem k Robově bráně. Ten měl několik skvělých zákroků, přesto dva puky si našly cestu až za jeho záda. Lvi mohli zastavit nástup Hornetů, když po prohřešku příliš mnoha hráčů na ledě byl nařízen nájezd, exekuci provedl Jeník, ale neskóroval. Přesto stále po druhé třetině vedl Fanklub o gól tedy 4:3. Trefil se totiž podruhé Křovík po asistenci Kašmíra.

V poslední části hry bylo vidět, že Lvi polevili v nasazení i v důrazu a Horneti tak zdvihli tuto hozenou rukavici a otočili zápas. V závěru třetí třetiny totiž dvěma góly otočili na 5.4 pro sršně. Lvi nechtěli ztratit utkání ve kterém v celém průběhu a cca tři minuty před koncem vzal Wendaar kotouč projel do útočného pásma v pásmu podražen ještě dokázal poslat na volného Klikise, který ještě kombinoval s Jeníkem, který lyšácky zakončil a vyrovnal na 5:5. Tato formace ještě zůstala na ledě a vytvořila další rozruch před brankářem Hornetů, Klikis vybojoval prostor k nahrávce u levého mantinelu a poslal před bránu kde ještě Jeník sklepl zpět na vrchol kruhů a Wendaar měl dost času zamířit a trefit levý horní růžek. Bylo rozhodnuto Lvi vyhráli venku 6:5 a po sérii dvou prohraných přáteláků jsou opět věřme na vítězné vlně.
Výkon v závěru utkání opravdu stojí za smeknutí klobouku. Je dobře, že Lvi v sobě mají vnitřní sílu a víru až do konce!

Super zápas, těšíme se někdy příště na odvetu!

Vláďa 0+1, Wendaar 2+1, Křoví 2+1, Jeník 1+1, Míra 0+1, Kašmír 0+1, Klikis 1+2

Vyloučení: Havlát 2min

 

 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...