Geografové se vůbec neprosadili (#17 kolo PLLH 15/16)

I přes silná slova před utkáním, nakonec do breku bylo spíše „vzdělancům“

Již tradiční soupeř z Fakulty přírodních věd University Karlovy tedy tým HC Geografie již před utkáním avizoval, že dle statistik určitě vstítí přinejmenším dva góly a především, že se budou soustředit na hráče s číslem #10 tedy na Wendaara, který je dle Geografů hráč který pláče příliš často u rozhodčího. Lvi tak tyto skutečnosti a nárážky zdravě nabudily a proto Fanklub do zápasu konečně vstoupil od podlahy jak se patří na lídra soutěže. Žádný puk nebyl ztracen, žádný souboj nebyl vypuštěn.
Netrvalo dlouho a Klikis již téměř tradičně otevřel skóre utkání. Štěstí stálo při Klikátorovi, ale na to se již historie ptát nebude. Druhý gól dal krásnou akcí ještě v první třetině Zelíčko a krásným gestem pozdravil jak střídačku, tak fanoušky „vysokoškoláků“. Po třetině tedy 2:0 a Lev stupňoval tempo. Ojedinělé pokusy Geky zachytával báječný Lukáš a tak si Fanklub mohl postupně navyšovat skóre. Hlava projel obranou a dal třetí gól utkání, následoval ho skvělou střelou z prostoru mezi kruhy Karlos. A Hlava byl ten večer při chuti a do konce druhé třetiny ještě zvyšoval na pět nula. Třetí třetina již byla ve znamení pomoci Lukášovi k nule na kontě a to se podařilo, navíc Míša Rus dal svůj další gol sezony a nakonec opět zametl a to doslova kotouč v brankovišti Saša!
Bylo rozhodnuto 7:0 A Geografové tak mohli obdržet tolik kýžené kapesníčky pro utření slz!
Lvi tak potvrzují dominanci v lize, Geografie UK si už takřka zavřela vrátka na druhou pozici v ligové tabulce. No boj o další příčky už může zřejmě Lev sledovat s ledovým klidem a to je dobře!

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...