Galavečer Fanklubu Lev Praha

Rekapitulace sezony, předání trofejí nejlepším hráčů, All stars team a pořádná párty, to vše byl Galavečer Fanklubu Lev Praha

Galavečer Fanklubu Lev Praha se uskutečnilo v den oslavy vítězství ve druhé světová válce a na programu byla návštěva dvou skvělých podniků. Pro ceremoniál a předávání ocenění posoulžil pronajatý salónek v Zubatého ulici Restaurant Zubajda. O pohodu se postarala nejen skvělá obsluha a výtečný raut, ale především sami hráči a jejich doprovod obstarali nezapomenutelnou atmosféru. 
Po skončení slavnostního ceremoniálu proběhl přesun do JO's Bar na Malostranském náměstí, kde bylo na programu především se dobře napít, zatančit si a celkově vše skvěle oslavit.

 

Pamětní prsteny a trička pro mistry PLLH

Každý hráč si za své výkony v letošní sezoně odnesl pamětní artefakty. Přesně se jednalo o prsteny pro vítěze PLLH. Tak jako hráči ve slavné NHL i Fanklub Lev Praha si odnesl prsteny za vítězství v lize. 
  
A aby hráči působili jednotně v průběhu celého večera každý hráč obdržel i mistrovské tričko, které bylo na tento večer speciálně vyrobeno. Každému hráči nesmírně tričko slušelo a každý hráč ho bude určitě hrdě nosit.
 
 

Zhodnocení sezony 2014 - 2015 

Trenér Fanklub Lev Praha Petr Urban shrnul hlavní čísla celé sezony a přiomněl ty nejdůležitější momenty. Představili se celkové výsledky v Lize, Trunajích i z přátelských utkáních. Ohlédnul se i za důležitými příchody a odchody letošní seozny a nakonec došlo i na rekapitulaci finančního hospodaření celého týmu a shrnutí docházky na tréninky a i zápasy v loňské sezoně. 
  
více o dalších číslech a rekapitulaci sezony se dozvíte v dalším vydání Lvího měsíčníku
 

All-Stars team sezony 2014-2015

Hráči, kteří po celou sezonu předváděli nejelpší a vyrovnané výkony byli odměnění oceněním a členstvím v All stars Teamu.
    
 
Každý člen All stars teamu obrdžel jendak diplom tak především pamětní sošku, která mu navždy bude připomínat skvělou sezonu. 
 

Zvláštní poděkování od Trenéra Fanklubu Lev Praha

každý tým nemůže fungovat bez spolupráce a letošní sezonu se mohl trenér Fanklubu Lev Praha opřít o některé své spoluhráče a těm také na galavečeru osobně poděkoval.
Jednalo se o:
 
Saša Horký - skvělá agentská práce (Saša získal do týmu na letošní sezonu Vláďu)
Honza Meca - výroba dresů a organizace celé této nesmírně náročné akce
Leoš Rak - celou sezonu sbírá puky, uklízí šatnu po ostatních a je na něj 100% spoleh
Radka Folberová - pomáhala s výrobou dresů a dalších artefaktů, vždy ochotná pomoci a je kreativní
Roman Masica - chodil na naše zápasy a podporoval nás i když nemohl hrát, nebo nebyl v sestavě
Standa Jílek - i když byl zraněn chodil skoro na každý zápas a pomáhal otevírat vrátka
Nikita Roubalová - stala se pravou vedoucí týmu, vybírá peníze, píšed zápisy, ví o všem co se děje a má největší docházku ze všech členů týmu
 

Putovní trofeje pro nejlepší hráče sezony

Jelikož se Fanklub Lva Praha hlásí k odkazu HC Lev Praha a mnoho našich nráčů stále fandí všem hráčům, kteří ve Lvu působili, tak i nové indivduální putovní trofeje jsou pojmenovány po hráčích Lva Praha.
Zde je jejich seznam a krátký popis co jaká trofej představuje a co symbolizuje.
 

Cingy trophy - Nejlepší nováček sezony

Název trofeje je inspirována Lukášem Cingelem, který jako mladík uchvacoval celou KHL.
Vítězem trofeje byl pro letošní sezonu: Patrk Vitovec
 
O trofeji: Podstavec trofeje je vyrobená z masivního dřeva, který je potažený černým lakem. Dominantu tvoří pozlacená mřížka, kterou obvykle nosí nováčci a mladíci. Tato konkrétní je mřížka kterou nosil v zápasech historicky první trenér Fanklubu Lev Praha Petr Urban v dorostu v pražském přeboru. Na trofeji jsou k nalezení i štítky pro vítěze předešlých sezon
 

Seky trophy - Skokan roku

Název trofeje je odvozená od Jířího Sekáče, který předvedl během dvou sezon ve Lvu Praha takové zlepšení a takové výkony, kterými se dostal až do NHL, proto oceňujeme ty hráče kteří udělali za sezonu největší pokrok.
Vítězem trofeje byl pro letošní sezonu: Jiří Kozlovcev
O trofeji: Podstavec trofeje je vyrobená z masivního dřeva, který je nalaková v barvách Lva Praha. Dominantu tvoří pozlacený nůž z brusle, která symbolizuje odpich, tedy přeneseně i skok. Na trofeji jsou k nalezení i štítky pro vítěze předešlých sezon
Jiří Kozlovcev jako vítěz trofeje nebyl na Galavečeru, proto piřnášíme detail trofeje.
 

Birny Trophy - Nejslušnější hráč sezony

Název trofeje je odvozena od Michala Birnera, který ve Lvu ukazoval vždy svkělé hokejové výkony a neoslaboval svůj tým zbytečnými vyloučeními. 
Vítězem trofeje pro letošní sezonu je Stanislav Jílek
O trofeji: Podstavec trofeje je vyrobená z masivního dřeva, který je pozlacen. Dominantu tvoří pozlacený nůž z brusle, která symbolizuje vytříbenost a tedy i slušnost. Na trofeji jsou k nalezení i štítky pro vítěze z předešlých sezon
 

Ňémova trofej - Oddanost a vytrvalost

Trofej je inspirována oddaností a vytrvlaostí Ondřeje Němce, který za Lva odehrál všechny utkání jak základní části tak play-off. 
Vítězem trofeje pro letošní sezonu je Martin Hrstka
O trofeji: Podstavec trofeje je vyrobená z lisovaného lesklého dřeva. Dominantu tvoří puk se kterým se celou sezonu trénovalo a zlatá jednička. Na trofeji jsou k nalezení i štítky pro vítěze z předešlých sezon
 

Vehanen Trophy - Nejlepší brankář sezony

Trofej je inspirována výkony Petri Vehanena, který dovedl Lva do finále KHL. 
Vítězem trofeje pro letošní sezonu je Lukáš Křepela
O trofeji: Podstavec trofeje je vyrobená z masivního dřeva potažený černým lakem. Dominantu tvoří věrná kopie masky Vlada Dzurily a symbolizuje tak sílu maskovaných mužů. Na trofeji jsou k nalezení i štítky pro vítěze z předešlých sezon
 

Jaakola Award - Nejlepší obránce sezony

Trofej inspiroval skvělý obránce Lva Praha a Finské reprezentace Topi Jaakola, který je příkladem pracovitého a spolehlivého obránce. 
Vítězem trofeje pro letošní sezonu je Karel Kaucký
O trofeji: Podstavec trofeje je vyrobená z masivního dřeva potažený černým lakem. Dominantu tvoří stříbrná přibla, která symbolizuje výkon skvělých obránců Na trofeji jsou k nalezení i štítky pro vítěze z předešlých sezon
 

AZI Award - Nejlepší střelec sezony

Trofej inspiroval střelec Lva Praha a Americké reprezentace Justin Azevedo, který prostřílel Lvu cestu do finále KHL v sezoně 13-14. 
Vítězem trofeje pro letošní sezonu je Petr Urban
O trofeji: Podstavec trofeje je vyrobená z masivního dřeva potažený černým lakem. Dominantu tvoří zlatá přilba, která symbolizuje výkon skvělých střelců. Na trofeji jsou k nalezení i štítky pro vítěze z předešlých sezon
 

Klépa Award - Nejproduktivnější hráč týmu

Trofej inspiroval skvělý útočník Lva Praha a České reprezentace Jakub Klepiš, který za Lva ve dvou sezonách nasbíral nejvíce bodů ze všech.
Vítězem trofeje pro letošní sezonu je Petr Urban
O trofeji: Podstavec trofeje je vyrobená ze třech hraných puků Fanklubu Lev Praha pokryté jsou zlatou perletí. Dominantu tvoří zlatá brusle, která symbolizuje skvělé střelce starých dob. Jedná se o brusli ve které dělal první hokejové krůčky trenér fanklubu Petr Urban. Na trofeji jsou k nalezení i štítky pro vítěze z předešlých sezon
 

Trofej kapitána #12 - Nejužitečnější hráč sezony

Trofej inspiroval skvělý útočník a dlouholetý kapitán Lva Praha a České reprezentace Jiří Novotný, který táhl Lva i reprezentaci k mnoha úspěchům.
Vítězem trofeje pro letošní sezonu je Vladimír Hlaváček
O trofeji: Podstavec trofeje je vyrobená z kvalitního smrkového dřeva, který je obarven stříbrnou barvou a potažený černou fólií. Dominantu tvoří stříbrná brusle se zlatou tkaničkou, která symbolizuje komplexní kvalitu, právě pro držitele této trofje.  Na trofeji jsou k nalezení i štítky pro vítěze z předešlých sezon
 

Diskusní téma: Galavečer Fanklubu Lev Praha

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...