Fanklub vyráží na již na 8. ročník Memoriálu Josefa Skaly

Již tento víkend v Sobotu 14.3. se v Humpolci koná další ročník tradičního turnaje v ledním hokeji. Zde je rozpis turnaje

 Lev se účastnil sedmého ročníku a sympatickým výkone si naši borci si vysloužili pozvánku i na letošní osmý ročník turnaje. V časném sobotním ránu nastoupí vítěz pražské ligy ledního hokeje hájit čest Lvů na vysočinu. 

V loňském ročníku sehrál Lev se všemi soupeři vyrovnaná utkání a nakonec získal stříbrné medaile. Více o loňském ročníku v článku zde

Výsledky ročníku 2014 (pro detail klikni na odkaz)

vs. AHC 3:6

vs. SEAN TEAM 8:1

vs. HC KOBEROVICE 1:3

Níže najdete fotografie z předání poháru z loňského ročníku a momentky ze společného oběda.

Letos výrazně vyzrálejší tým Lvů očekává lepší umístění, tak budeme držet palce a vy držte také! 

Reporty, sestavy a statistiky přineseme po víkendu! 

HIC SUNT LEONES! 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...