Fanklub vyhrál první turnaj své historie!

Fanklub ovládl 8. ročník Memoriálu Josefa Skaly a vybojoval první příčku. Lvi neokusili hořkost porážky, porazili všechny soupeře a zaslouženě dobyli příčku nejvyšší! Oslava po poledním utkání přímo na ledě. Vládla dobrá nálada! No aby ne, po třech vítězných utkáních.

PRŮBĚH TURNAJE - VÝSLEDKY

Na Memoriálu Josefa Skaly obhajoval Fanklub ze sezony 2013-2014 třetí příčku. Již před turnajem Lvi deklarovali, že chtějí letos mířit výše. Přesto suverénní vítězství v turnaji asi čekal málokdo. Možná ti největší optimisté ve skrytu duše ve zlato věřili! 
A jak tedy prošel Lví tým tunajem? 

Zápas č. 1 - SAŠA HATTRICKEM SESTŘELIL AHC!

(2:1, 3:1)

Góly: Saša (Meca), Saša (Leoš), Urban (Vláďa), Saša (Honza), Vláďa

Do zápasu se nastupovalo velmi brzy ráno, přesto Lví nástup do utkání byl svižný a v tempu. Především Saša v tomto utkání dominoval. Sám otevřel skóre po nahrávce Meci vypálil příklepem a prostřelil golmana AHC. A to byl teprve začátek řádění našeho borce. Druhý gól přidal v zápětí opět nechytatelnou bombou. Zajistil tak, že do první půle držel Fanklub vedení 2:1.
Ve druhé třetině se probudil i týmový střelec Urban a po přiťuknutí Vláďi backhandem zvyšoval na 3:1. AHC se podařilo však snížit zápas určitě nezabalili, stav byl 3:2 pro Lva, když o zápase rozhodl opět bombou z one-timeru příklepem Saša. Sašovi nabil tentokrát Honza a bylo to parádní zakončení. AHC se v tento moment již nezmohl na větší odpor a nakonec ještě inkasovali gól na konečných 5:2 od Vláďi. Hezký zápas na úvod, excelentní výkon Saši a celého týmu.

Body: Saša 3+0, Urban 1+0, Vláďa 1+1, Meca 0+1, Leoš 0+1, Honza 0+1

Zápas č. 2 - SEAN TEAM POKOŘEN JIŽ V PRVNÍ PULI

(4:1,3:1)
 
Do tohoto utkání vstoupil Lev rozehraný, protože zápas navazoval ihned na předchozí klání. Proto nástup do zápasu byl velmi sympatický. Urban se prosadil jak jinak než blafákem do backhandu. Druhý gól následoval za chvíli. Na vrcholu kruhů v útočném pásmu se napřáhl útočník Fanklubu a propálil golmana Sean Teamu div neprotrhl síť v bráně. A kdo to byl? Kdo jiný než Saša a jeho střelecký apetit se opět projevil. Sean porazil v prvním utkání Koberovice, přesto se jim nedařilo dlouho překonat jistého Lukáše. Třetí branku přidal Křovík a do první půle se prosadil po brance soupeře ještě Vláďa. První půlka zápasu tak skončila 4:1. Lev už poslední část utkání sehrál takřka profesorsky a Sean Team se dostával na dostřel jen sporadicky, ale i tak i těch pár šancí bylo nebezpečných, naštěstí proměňovat šance dokázali především Lví borci. A to druhou branku zápasu dal Křoví, krásný gól a lá Forsberg dal Klikis, který jednoruč překonal překvapeného brankaře. Závěrečnou tečku přidal Urban a bylo hotovo 7:2 pro Lva a super pozice před posledním zápasem
 
Body: Urban 2+3, Saša 1+0, Křoví 2+0, Vláďa 1+2, Klikis 1+2
 

Zápas č. 3 - O TITULU SE ROZHODLO V BOJI S KOBEROVICEMI

(3:0,2:3)
 
Kapitánem Koberovic byl na turnaji Psoťák, který je shodou okolností dlouholetým spoluhráčem Trenéra Fanklubu z Projektového Ústavu a hned na začátku střetnutí avizoval, že Koberovice zatím nevyhrály a proto nemají co ztratit a půjdou do Lvů naplno, protože chtějí klidně i doslova urvat vítězství. Opravdu to byl ostřejší zápas hned od začátku. Lvi se pomalu rozehřívali po hodinové pouze mezi zápasy, ale nakonec se podařilo chytnout tempo. Vláďa dostal nahrávku od Klikise a dal úvodní gól. Urban přidal druhý gól po asistenci Křovíka. Do konce třetiny se prosadil ještě Honza. A musíme říci že "konečně" protože dva předchozí zápasy bez gólu na jeho kontě byly poněkud podivuhodné. 3:0 tedy po půli utkání. Koberovice pak začali kousat a nástup do druhé části hry byl bleskový ihned výpad do obrané třetiny Lvů a kontaktní gól. Dokonce došlo ke snížení na rozdíl gólu a Koberovice vycítili šanci. Navíc při skvělém zákroku jeden na jednoho Lukáš obnovil své zranění kičle a začalo drama. Trvalo však jen chvíli, protože se prosadila v pravý čas třetí formace Lvů. Standa od kruhů perfektně tahem do růžku a rozjeté Koberovice byly opět uzeměny. Finální úprava skóre byla jak ze strany Fanklubu, jmenovitě Vláďa se skvěle trefil, tak se ještě Koberovicím povedlo dát třetí gól. Lev tak již v předposledním zápase turnaje rozhodl kdo je mistrem a kdo si odveze pohár pro vítěze!
 
Body: Vláďa 2+0, Urban 1+1, Honza 1+1, Standa 1+0, Vláďa 2+0, Křoví 0+1, Klikis 0+1

Sestava ve které odehrál Fanklub celý turnaj

STATISTIKY A OCENĚNÍ TURNAJE

Přehled výsledků a konečného pořadí

 

Kanadské bodování hráčů Fanklubu na turnaji

Individuální ocenění

 Nejlepší útočník turnaje:  Saša 

(Hattrick, 4+0, důležité góly pro klid týmu, někteří hráči dokonce radili: "pokud nevíš co s pukem dej ho Sašovi, on dá góla") 

 Nejlepší obránce turnaje: Pražmič 

(bezchybná poctivá práce v obraném pásmu, mnoho vybojovaných osobních soubojů)

Nejlepší brankař turnaje: Ari 

(překvapivě náš jediný golman je zároveň i nejlepší, ale je pravda Lukáš chybu za celý turnaj skoro neudělal) 

FOTOGALERIE NA WEBU

Zde si můžete prohlédnout kompletní fotogalerii z turnaje - odkaz>

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...