Fanklub obhájil 9. příčku na MČRA 2016

Fanklub nenavázal na výkony z ligové sezony a na turnaji v Berouně se mu nedařilo

Na výkonech se jasně podepsala zápasová pauza a i nové složení formací. Tradičně formát krátkých zápasů Lvům v Berouně nesedí, ale letos se opravdu nedařilo. V jediném posledním utkání se Lvi zvedli a nakonec zachránili devátou příčku před posledním Statorem. Konec dobrý všechno dobré? My říkáme ano! Příští rok si ale pro pohár jasně jedeme zase! 

Na turnaji Lev ozkoušel i nové posily Radka a Tomáše. Oba ukázali především v kabině že jsou správně u nás v týmu a na ledě byla radost pohledět. Tomáš se dokonce stal nejproduktivnějším mužem týmu na turnaji a po právu získal i "placku" za nejlepšího hráče utkání, které se dá pro Lvi označit za finálové, tedy souboj o devátou příčku.

Dosáhl na pěkné 4 góly v pěti utkáních. Zároveň děkujeme za neúnavnou podporu jeho přítelkyně která s námi celý turnaj zvládla, což někdy není jednoduché. Na tribunách se ale protočili další již známe tváře. Sykyho sestra potěšila, Čočkin s přítelkyní také podpořili náš výkon v několika zápasech, dokonce i Haloťáka jsme viděli. Zástupce Kozlíkovi famílie a kapitánovi rodiče, tedy Urbanovi se i přes sérii porážek na ochozy promrzlého stadionu stále vraceli.. určitě i další příslušníci rodin, kamarádi a fanoušci náš přišli podpořit a proto jim všem děkujeme! Hráči si podpory váží a doufají, že jednou nás uvidíte zvedat pohár nejcennější!

 

TAK ZASE ZA ROK NA MČRA 2017!

 

Diskusní téma: Fanklub obhájil 9. příčku na MČRA 2016

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...