FANKLUB JE MISTREM PRO ROK 2014-2015

Svaz Pražské Ligy ledního hokeje již oficiálně oznámil a tedy potvrdil, že Fanklub Lev Praha je mistrem pro letošní sezonu

Fanklub Lev Praha je již oficiálně Mistrem 8. Skupiny Pražské ligy ledního hokeje. Po dvou letech působení v jedné z největších amatérských klubových soutěží na světě je to super výsledek. Liga sice ještě není dohrána, některé týmy ještě nemají své duely odehrané, přesto už s předstihem bylo jasné že Lvi už nikdo sesadit z trůnu nemůže.
Dnes dorazilo oficiální vyjádření vedení PLLH a je tedy jasné, že Lvi už navždy budou pro letošek mistry!
 
 
 
 
Lví fanklub nastřílel za 18 zápasů rekordních 136 branek a obdržel pouze 47 tedy rozdíl skóre +89 je uctihodný výkon. Náskok na druhý tým Geografie UK je 11 bodů a to je náskok opravdu parádní.
 
V Infografice najdete shrnutí sezony v číslech a největší zajímavosti.
 
Již brzy přineseme další informace. Můžete se těšit na další číslo měsíčníku Lví hlasatel, kde shrneme tento mistrovský měsíc se všemi podrobnostmi, bude dostupné již tento týden. WN|TV připravuje sestřih z oslav titulu z posledního utkání proti Legionu, které se konalo začátkem března, takže atmosféru plnou šampańského a oslavných chorálů budete moci také nasát. 
Těšit se dále můžeme na vyhlášení nej hráčů sezony, protože jako mistrovský tým zřejmě budeme mít i svá želízka v individuálních oceněních. Například je ve hře obhajoba nejlepšího brankaře sezony našemu Lukášovi a možná se usměje štěstí i na některé z našich produktivních hráčů, kteří mohou získat titul nejproduktivnějšího hráče nebo nejlepšího útočníka. Vše se dozvíme na zahájení příštího ročníku PLLH, kdy proběhne i slavnostní vyhlášení právě letošní sezony.
 

Všem děkujeme za podporu. Tým Fanklubu Lev Praha! 

 

Diskusní téma: FANKLUB JE MISTREM PRO ROK 2014-2015

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...