Fanklub dře v posilovně, budeme silní

Lev se pustil do přípravy na sezónu ve velkém stylu. Dva tréninky týdně pod vedením kondičního kouče Honzy Svobody. Věříme, že na konci léta budeme na ledě létat

____

 

Květen - Srpen

_____

Již od května se pravidlně schází hráči Lva a připravují se na další sezonu. 

"Nezvedáme jen bezhlavě činky nebo se nepředháníme kdo udělá víc kliků, ale máme super vedení. Postupně nás náš kondiční trenér Honza Svoboda připraví na sezonu a pomůže nám podat nejlepší výkony. Honza to vzal opravdu zodpovědně a nejprve nás rozhýbe pak s náma posílí ty správné partie a nakonec budeme makat na výbušnosti a obratnosti. Udělali jsme dobře, že jsme s Honzou začali".  komentuje Petr Urban trenér Fanklubu

Lev je amatérský tým a přesto se našla část hráčů, která se připravuje zodpovědně jako profesionálové, což je nevídané v hobby hokeji. Pravidelně se schází tak 8-10 hráčů, někdy doplněné o další kamarády a známé, kteří mají chuť poznat co to je pravá hokejová příprava.
____
 
Jan Svoboda - Kondiční trenér Fanklubu Lev Praha
Jan Svoboda - Kondiční trenér Fanklubu Lev Praha
 
 

_____

Lev měl už zkušenosti s přípravou na zápasy a tréninky od profesionála v oboru. Téměř tři sezony s týmem pracoval Michal Břetenář, jeden z lídrů v kondiční přípravě a právě v těchto sezónách Lev vyhrál dvakrát za sebou ligu a vozil i další úspěchy z různých turnajů. V sezoně 2016-2017 se ale jakákoli příprava mimo led vytratila. Skončilo i rozehřívání a protahování před zápasy.

"Musíme tomu dát zase něco navíc, sám se ten hokej neudělá :D Zahřát se před zápasem, rozběhat se protáhnout se a naskočit už dobře naladěn do utkání to je to co neslo ovoce v minulých sezónách a my se k tomu musíme vrátit v další sezoně" dodává trenér Urban

_____

____

Někteří hráči jsou již v dobré formě, například brankář Jaroslav Koňák ukázal jak silné má hohy, když zvedal slušnou zátěž a to ještě slibuje výrazné navýšení. Ve hře jsou už i sázky, takže na trénincích je dobrá nálada a zábava. To je důležité! 

 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...