Druhé místo z mezinárodního turnaje v Bystřici

Obhajoba nevyšla na sto procent, ve finále byla Bystřice nad síly Lvů

Lev si z nabitého programu v Praze odskočil do Moravské Bystřice, kde se pokusil o obhajobu loňského vítězství.

Lev odehrál pěkný turnaj. Dvě jasné vítězství ve skupině katapultovali Lvy do finálového boje. Lev nejprve porazil místní tým HC Opajda 12:3, kteří byli zaskočeni dobrým pohybem a skvělou hrou Lvů a v druhém zápase skupiny byli zase Polské Katowice příliš slabým soupeřem pro dobře rozehrané Lvy a tak si Fanklub dokráčel pro rekordní vítězství 16:0. Finále, však Lev oslaben tradiční turnajovou noční aktivitou v Bystřických barech neodehrál dle svých představ a musel tak prvenství na turnaji přenechat domácí HC Bystřici

První utkání - skupina:

Druhé utkání - skupina:

Finále:

Diskusní téma: Druhé místo z mezinárodního turnaje v Bystřici

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Bystřice 2017 - Second place Lev

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...