Druhá remíza v ligové sezoně (#5 kolo PLLH 15/16)

V dohrávce pátého kola ukázal Policejní tým že na Lvi umí

Ačkoli Lvi nastoupili v dobré, silné sestavě, přesto nedokázali doma uspět a porazit tým, kterému se letos příliš nedaří. Policejní tým hraje tradičně tvrdě a nebylo tomu ani jinak v tomto utkání. Přesto ale k podstatné změně ve hře Policie nastalo. A to oživení a výrazné zlepšení hry po technické stránce. Snad hráč z Maďarské hokejové extraligy posílil pražské policejní sbory a dovedl svůj tým k cenné remíze.

V zápase za Lva opět úřadoval skvělý Hlava, který si připsal další Hattrick sezony! Gratulace!
Přesto Lev ztratil body, ale věřme že v dalších zápasech bude Lev úspěšnější!

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...