Domácí výhra s nulou!

V domácí Aréně jsme přivítali Letňanský výběr a navázali jsme na vítězství venku, super zápas v příjemné atmosféře! 

První domácí utkání sezony proti zcela novému soupeři Hokej Letňany vypadá výsledkově na velmi hladký průběh, přesto je výsledek hlavně prácí skvělého Lukáše, který dokázal pokrýt nebezpečné výpady, střely i dorážky Letňanských. Lvi se na tři lajny dostávali do tempa trochu pomaleji a hlavně muška nebyla dobře seřízená a když už byla v brance HL stál skvělý brankář. Střeleckou impotenci protrhl až Zelíčko a společně se svou třetí formací tak mohl slavit svou premiérovou trefu! Druhá lajna se také přidala, když Meca od hrazení nahodil na brankaře a před ním tečoval všudypřítomný Saša. 2:0. Ve druhé třetině se protahovala střídání a to především kvůli zámkům a kleštím do kterých Lvi svírali Hokejisty z Letňan. No vytěžili z toho ale „pouze“ dvě další branky. Skvělá práce před brankou Jardy Hrušky a také perfektní zakončení Hlavy po ťukecu se Zelíčkem. Ve třetí třetině byla vidět ohromná snaha hostů o vstřelení alespoň čestného úspěchu, ale Lukáš si byl ten večer naprosto jistý. Poslední gólový úspěch večera zaznamenal Honza a zakončil tak listinu střelců.
Zápas nebyl tak svižný a v tempu jak Lvi očekávali, přeci jen soupeři z Letňan přijeli na dvě formace a proto jim také relativně rychle došly síly. Plynulost hry poznamenalo i množství vyloučení, na které si budeme muset dávat větší pozor a nedávat rozhodčím důvod k udělování trestů. Zápas však Lvi pod taktovkou kapitána Meci kontrolovali a zaslouženě uhájili domácí stadion

Zápas sledovalo na mrazivé Malé Hale několik diváků a dokonce na inspekci dorazili i zástupci z Mordoru :O . Zatím je Lev stoprocentní a tak se to divákům líbí! Jen tak dál! :) 

Diskusní téma: Domácí výhra s nulou!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...