Do Berouna! Do Berouna!

Lev jede již po páté do Berona na Amatérské mistrovství. Letos je turnaj více mezinárodní. Slovenské týmy jsou již klasikou, ale Francouzské a Ruské týmy, na ty se těšíme

 

Historické umístění Lva na turnajích v Berouně: 
 
2013 - 7. místo
2014 - 7. místo
2015 - 9. místo
2016 - 9. místo
 
Lev je v letošním ročníku nalosován do skupiny se dvěma soupeři. Ruské Dinamo Lipetsk a Stator Enviros z Prahy. 
Historické umístění Lva na turnajích v Berouně: 
 
2013 - 7. místo
2014 - 7. místo
2015 - 9. místo
2016 - 9. místo
 
detaily z minulých ročníků najdete zde: https://www.fanklublev.cz/hokejovy-tym/turnaje/
 
Lev je v letošním ročníku nalosován do skupiny se dvěma soupeři. Ruské Dinamo Lipetsk a Stator Enviros z Prahy. 
 
První zápas skupiny je na programu v pátek 28/4/17 od 19:00 proti Lipetsk(Rus)
Druhý zápas skupiny pak v sobotu 29/4/17 od 15:00 proti Stator (CZ)
 
Dále se program aktualizuje dle výsledků. Lev jako Bronozový tým z PHM Cupu a šestý tým PLLH by měl ukázat, že má svou sílu a spravit si chuť v poslením turnaji sezony

 

MČRA Beroun 15 - Fanklub Lev Praha

Oficiální stránky celého mistrovství jsou zde: 

https://www.sportsevents.cz/mcr-amateru/vysledky-2017

Onlajn aktualizované výsledky je možné sledovat zde: 

https://www.ahl.cz/soutez/mcra_b/vysledky/?souteznirocnikid=325

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...