Derby proti Projekťákům vyšlo na jedničku (#2 PLLH 15/16)

Krásné utkání na domácím ledě, vyhrál zaslouženě Fanklub Lev Praha

Poprvé se tito dva soupeři utkali v lize. Zápasu předcházela vlna diskuzí a zákulisních tahanic o tom kde bude kdo hrát, protože týmy jsou provázané. Trenér Fanklubu je členem Ústavu. Naštěstí na ledě se vše odehrávalo v klidu a hlavně ve vysokém tempu. Lev klasicky na tři našlapané lajny hlídal pevně zadní vrátka, ale přeci jen skulina se objevila a padl gól do Lví sítě. 1:0 pro Ústav. Do třetiny však dokázal vyrovnat Honza, uloupil nepřesnou rozehrávku beka Ústavu a překonal jinak skvělého Roba v bráně Projekťáku. Do třetiny 1:1 a Lev pomalu začal utahovat smyčku. Tři fyzicky připravené lajny postupně zvyšovali tempo zápasu a na hráčích ústavu už bylo vidět, že síly chybí. Důležitý, nakonec vítězný gól dal Patrik, který leč natěsno hlídán kapitánem soupeře dokázal dorazit vyražený kotouč brankařem za jeho záda. 2:1 pro Lvi. Lvi brzdilo mnoho vyloučení, které naštěstí hráči PÚ nedokázali nijak využít. Lukáš vše co mohl pochytal a tak se postupně probrali další střelci Lvů. Ve třetí třetině už zůstávalo v útočné třetině Lvů mnoho místa a postupně se navýšil náskok až na konečných 5:1. Prosadili se po hezkých akcích Hlava, Štěpán a Matyáš. Zápas který byl pro oba týmy náročný ukázal že úroveň hokeje v páté skupině může být slušný a i několik diváků potvrdilo, že se na tento zápas dobře koukalo! Super další body a Lev zatím v PLLH neporažen :)

Diskusní téma: Derby proti Projekťákům vyšlo na jedničku (#2 PLLH 15/16)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...