Dělba bodů v edenu v pěkném zápase se Smečkou

Lukáš začaroval bránu Lvů a ti mohli oloupit Smečku o body

V zápase sousedních týmů tabulky byl před zápasem pasován do role favorita tým Smečky. Ti se vyhřívají na pěkném čtvrtém místě zatímco Fanklub propadl na sedmou příčku. Lev navíc nastupoval pouze se dvěma útoky dokonce jen se třemi beky. Lvi začali aktivně, měli několik šancí, ale i Lukáš v brance musel hned od začátku vytěsňovat pěkné střely soupeře.
První se prosadili Fanklubáci. Vše začalo pěknou obranou hrou hvězdného obránce Honzy, který pěkně tvrdě, přesto čistě odstavil od kotouče hráče a založil protiútok. Ten se podařilo proměnit trenérovi Peťanovi a Lev se ujal vedení a využil dokonce přesilovou hru. Lvi drželi soupeře pod tlakem, ale ke konci třetiny byla cítit zvýšená aktivita a Smečka chtěla do třetiny srovnat stav. To ale rozchytalo Lukáše, což bylo nesmírně důležité pro celý vývoj zápasu, protože Lukáš byl zcela jistě nejlepší hráč Lvů. Lvi tak do třetiny drželi vedení.

Ve druhé třetině se však do Lvů pustili hráči Smečky s plnou vervou, Lukáš hasil co se dalo, chytal zázračně už jasné góly, ale v závaru dorážka nakonec našla cestu za jeho záda a bylo vyrovnáno. Lvi se dostávali velmi těžko přímo před brankaře kde těsný prostor před bránou pokrýval soupeř a tradiční zbraň Lvů dorážky nevycházely.

Lev inkasoval podruhé ve druhé části hry. Pěkná střela, závar a dorážka a Lvi prohrávali. Naštěstí přišla odpověď zachycené útočné pásmo, pěkně bojovně a kotouč mířil před brankaře kde osamocený Tomíno zamíchal a trefil víko brankařovi klece. Do poslední části hry se tak šlo nerozhodně 2:2.

Ve třetí části hry Lev spíše bránil a jen několik ojedinělých výpadů podnikal do soupeřovi obrany. Smečka hrála organizovaně a zakládal pěkné útoky, které se valily v rychlém sledu. Lukáš zarputile bránil svou klec. Lvi se snažili včas vyhazovat, ať šetří síly. Bohužel přišel několik minut před koncem gól na 3:2. Lvi prohrávali a nevypadalo to příliš dobře, naštěstí si vymodlil faul za bránou Cantona a Lev měl druhou šanci v zápase využít přesilovou hru. Sestavila se tak elitní formace a šlo se na věc! Tlak střela, odraz, nahrávka, Zelíčko před brankařem a jasný růžek je vyrovnáno! Zelíčko oslavil gól krásným trikem!

Smečka Sion chtěla zápas urvat, nejlepší hráč s číslem 18 v jejich dresu tak zavezl tři minuty před koncem kotouč a od modré poslal jedovku na Lukáše. Střela však mířila přímo do masky a byla tak tvrdá, že přelomila plastový chránič krku. Následná oprava výstroje se protáhla a tak byl zápas ukončen tímto smírným výsledkem.

Soupeř ještě po utkání v šatně glosoval na účet Lvího brankaře, že snad klec začaroval.

Pěkný bojovný výkon a konečně body! Příště to bude jistě vítězství

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...