Comeback v poslední třetině! Přesto těsná prohra s Kovárnou

Lev zabral, věřil ve svou sílu, táhl za jeden provaz a Kovárna se moc moc strachovala o výsledek. Nakonec bohužel těsná prohra o jediný gól! 

Lvi začali špatně, dostali rychlé góly, ale vládl klid a pohoda na střídačce a to bylo hlavním klíčem k úspěchu! Mocný finiš v poslední třetině, Lvi byli k nezastavení první formace nasázela čtyři góly a sahalo se po vyrovnání. Rozhodčí však rozkouskoval závěr zápasu a několika vyloučeními Lví snahu otupil. Přesto super zápas, odobjovaný a odmakaný. 

_____

 

Kovárna: Hráč číslo 94 Marek Borovský nastoupil premiérově za Kovárnu a jeho příspěvek 2+2 velmi pomohl Kovárně, která se takto vyzbrojila a půjčila si hráče z Rex Bohemia potažmo z Domynos za které standardně nastupuje . Daniel Satin je jeho spoluhráč, hrál s devítkou a také byl těžko k zastavení a podal skvělý výkon

_____

Ve Lvu hrá super utkání jak obraný pár Bašus Cantona, ale i Szabó s Kashmírem zahráli perfektně. Bojovný výkon. Hvězdou zápasu ve Lvím dresu oceněn Sláva! 

 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...