#Cingy Trophy 2016 - Nejlepší nováček sezony

Představujeme nováčka sezony: Jarin

Kritéria pro zisk ocenění jsou: Hráč nastoupil jako nováček do sezony 2015-2016 a předvedl nejlepší výkony a celou sezonu udržel vysoký standard odvedených výkonů. Čím mladší hráč tím větší šance na získání ocenění

Loňský vítěz Patrik, přinesl na rozlučku trofej aby ji předal jednomu z nominovaných hráčů pro sezonu 2015-2016

Prochy - od prosince 2015 nastoupoval v našich řadách do většiny přátelských zápasů - každým tréninkem a zápasem se jeho výkon zlepšoval. Prochy je hráč Extraligy Hokejbalu a hokejového myšlení má na rozdávání

Zelí - hráč s letitými zkušenosti, status nováčka může u tohoto matadora překvapit, ale ano byl letos pro Lva nováčkem, ale stal se spíše mazákem, zahrál vždy skvěle!

Jarin - od začátku sezony bojoval v každé šanci se ukázat a zlepšit. Výkony šly jasně nahoru a držel Lva v rozhodujícíhc chvílích. Jen jeho zásluhou můžeme tvrdit, že Lev disponuje nejvyrovnanější dvojicí brankařů

Áda - mistr svého obraného řemesla. Adamčku hraje vždy vysokou úroveň hokeje a je na něj absolutní spoleh. Tvorba hry koluje v jeho žiláh snad již od narození

Ocenění převzal: Jarin

Skvělé výkony v brankovišti, příkladná docházka na tréninky a poctivá práce. To je to co vede k takovým oceněním jako je Fanklub Lev #awards2016 Naprosto zaslouženě si tak odnáší cenu Jarin a my věříme, že mu elán a nadšení vydrží ještě několik sezon!

Předávací ceremoniál

Diskusní téma: #Cingy Trophy 2016 - Nejlepší nováček sezony

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...