Černý býk přemohl Lva

Další porážku si připisuje Fanklub v lize a postupně se tabulkou propadá

Zápas na domácím ledě proti silnému týmu Black Bulls již od úvodu vzali do svých otěží právě hosté. Černí Býci tlačili Lvi do obrany a zatápěli pod kotlem. Přesto fanklub dobře plnil taktické pokyny, vyhazoval když bylo nejhůř a pečlivě bránil. Sice Lvi kapitulovali v první třetině, ale přesto trpělivost přinesla růže a z brejku se zrodilo vyrovnání Peťan napodobil gól Petra Kumstáta z úterního zápasu ligy mistrů a bylo vyrovnáno 1:1

Druhá třetina začala opět tlakem soupeře, který dal rychlý gól. Přesto se opět podařilo lvům vyrovnat. Navrátilec do sestavy Syky pálil od modré a překonal šikovného brankaře Black Bulls. Dokonce měl Lev šanci využít přesilovku proti třem mužů a odskočit soupeři, ale bohužel vracející se hráč z trestné nebyl pohlídán a soupeř dal naopak na 3:2. Chvilka nepozornosti a nedůslednosti a soupeř dal vítězný gól.

Lev sice ještě zabral, zazvonila párkrát tyčka po střele Tomína a další pokusy také hasil brankář jen na poslední chvílí, ale i tak do konce třetiny se ještě podařilo soupeři přidat další branku a Lev se pomalu propadal do bezmocnosti.

Za stavu 4:2 pro býky šel Lev do poslední části hry a nedokázal najít sílu ani dovednost aby zápas zdramatizoval. Naopak soupeři se podařilo ještě dvakrát skórovat a dokonat tak další prohru v řadě. 6:2 a hotovo

Soupeř byl bohužel lepší. Lvi ačkoli srdnatě bránili na kýžený bod nedosáhli. Uvidíme kde se Lev po tomto zápase ocitne v tabulce.

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...