Bude další úspěch v PHM Cupu?

I v nadcházející sezoně se Lev ukáže v nové lize organizované Prague Hockey Masters tedy PHM Cup'18 Uvidíme, zda budou opět bronzové placky, jaké jsou vyhlídky?

_____

Soutěž, jejiž je Fanklub Lev Praha zakládajícím členem se ukázala jako zábavná a dobře zogranizovaná, proto se rodí další ročník. Soutěže se rozrůstá dvojnásobně a Lev bude opět jeden z hlavních aktérů.

Po loňské krásné bitvě o bronzové medaile proti HC Roosters leží před Fanklubáky další výzva. Uspět ve větší konkurenci.

_______

______

Na tento pohár se hráči těší, například nově objevený střelec loňské sezony Tomáš Smutek komentoval loňský ročník takto 

 

Tomáš Smutek navíc vybavil své přátele, kolegy a další blízké fanouškovskými artefakty a tak se určitě v ochozech objeví opět mnoho našich fans a za to jsme moc rádi

 
 
 
Lev nastoupí v kvalifikační fázi již 12.9 proti Hokejovým Tréninkům Praha a dále odehraje v této fázi zápas proti HC Drink Team a HC Prague Mimons. Tréninky jsou jasnými favority, ale druhé dva týmy neznáme a uvidíme s jakou hrou vyrukují do tohoto poháru.
_____
Srdečně zveme všechny na první utkání, pojďte nás podpořit

Více o PHM Cupu'18

Stránka soutěže: www.phmcup.cz
 
Kvalifikační fáze - pořadí: Zde
 
Novinky ze světa PHM:  Zde
 

Diskusní téma: Bude další úspěch v PHM Cupu?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...