#BIRNY TROPHY 2016 - NEJSLUŠNĚJŠÍ HRÁČ

Představujeme nejslušnějšího hráče sezony: Míša Rus

Kritéria pro zisk ocenění jsou: Hráč který měl nízký počet vyloučení a prokázal týmovohé ducha a klidnou mysl pro sezonu 2015-2016

Loňský vítěz Standa, nebyl osobně na rozlučce aby předal cenu jednomu z nominovaných hráčů pro sezonu 2015-2016, přesto se trofje předala do roukou vítěze:

Míša Rus - Klid a rozvaha a především čístá hra v bodání Míši Ruse přinesla nominaci. Míša jasně ukazuje, že píle a oddanost je někdy více než mnoho řeší a rychlé pěsti. Zasloužená nominace na ocenění nejslušnějšího hráče sezony

Patrik - Nováček sezony 14-15 a nominovaný na skokana roku 15-16 a člen All stars teamu 15-16 aspiroval i na tuto trofej. Patrik burcuje poctivě maká každý zápas. S rozhodčími se nehádá a zdržuje se zbytečných faulů

Syky - zřejmě největší překvapení nominací sezony 15-16. Syky ostrý muž Fanklubové sestavy přesto změnil letošní styl hry. Hrál více pro tým a vyvaroval se i pro něj typických pěstních soubojů! Pouze 2 trestné minuty za celou sezonu je obrovské překvapení pro všechny, zasloužená nominace!

Kashmir - hrát na beku v Lvu není jednoduché, tým hraje velmi útočně mnoho hráčů si libuje v útočné třetině a na obranu ne vždy zbývá energie. Kashmír zvládá hasit většinu problému v zadních řadách a to s velkou bravurou. Navíc Kashmír nefauluje, pouze jedno vyloučení na beku za sezonu, super výkon! 

Ocenění převzal: Míša Rus

Obrovská radost vypukla v šenku na rozlučce, když byl oznámen vítěz Míša Rus. Míša si ocenění jasně zaslouží a my věříme, že v příští sezoně bude v nastoleném trandu poctivého a tichého dříče pokračovat! 
 
 

Předávací ceremoniál:

 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...