17 tisíc diváků, skvělá atmosféra druhého finále KHL v Praze

Druhé finále KHL v Praze nám výsledkově nevyšlo dle představ. Ale zážitek opět velkolepý. 

17 000 diváků sledovalo ostrou bitvu plnou střetů, gólů. Samozřejmě i diskutabilní výroky sudích podpořili napjatou atmosféru. 
Ale Fanklub je na své kluky hrdý i tak! A hlavně věří, protože chlapci sami mají svá hesla a na 100% se jimi budou řídit:

BOJUJ AŽ DO KONCE!

NAVZDORY OSUDU!

Fanklub podpořil atmosféru utkání opět choreem, které se na  připravovalo v noci před utkáním. Myslíme že se povedlo a děkujeme všem kteří nám s realizací pomohli.

 

 

 

 

 

 

 

 

Původní návrh na choreo, by bohužel nevyvolal dobrou reakci u vedení KHL a to jako fanklub nechceme, proto vybíráme tedy smírnější hesla, ale vnitřně víme, že Lev musí prostě Metallurg sežrat.

 

Zde je sestřih telvize TA3, která zaznamenala naše choreo:

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...