16. Kolo PLLH - O titulu se rozhodlo na Hasse!

Výsledek, report a statistiky k utkání>

(2:0, 2:2, 2:0)
Góly: Vláďa, Štěpán (Meca), Patrik (Michal), Urban (Matúš, Klikis), Urban, Michal (Patrik)

 Zápas na Hasse začal pěkně z „ostra“.  Vláďa otevřel skóre velmi rychle, pato k však začalo na ledě jiskřit, souboje u hrazení, stromy v prostřed kluziště, oplácení apd.. Jednu z přesilovek využil Štěpán kdy překvapil golmana nahozením od modré. O první přestávce se dohodli obě strany s rozhodčím že je třeba trestat všechny zákroky bez rozdílu. Šlo o bezpečnost hráčů. Byli jsme tedy  v dalším průběhu zápasu svědky mnoha přesilovek a oslabení. Ve druhé třetině se Lake Stars vrátili do hry na 1:2, ale Patrik z brejku dokázal vrátit dvou brankový náskok. Ten navýšil ještě Trenér po vyhraném buly střelou do růžku. Do třetí třetiny však ještě hvězdy z jezera snížili na 2:4. Naštěstí Lvům patřila poslední část. Opět Trenér a následně i Kapitán završili skóre na 6:2. Tento zápas rozhodl o tom, že Lvům už titul nikdo nevezme!!!!

Vláďa 1+0, Štěpán 1+0, Patrik1+1, Urban 2+0, Michal 1+1, Meca 0+1, Klikis 0+1, Matúš 0+1

Vyloučení: Urban 2M, Vláďa 2M, Křoví 2M, Štěpán 2M, Meca 2M, Karlos 2M

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...