16-17 WND Cup - ohlédnutí za výsledky

Fanklub pořádal podruhé turnaj a podruhé si nechal uniknout první příčku

Lvu se opět podařilo zorganizovat pěkný víkend kombinovaný sobotním hokejovým turnajem a dále pobytem na letní chatě u trenéra. Lvi tak vyzvali do boje o titul ve WND Cupu 2016 obhájce loňského druhého umístění HC Variel Zruč nad Sázavou a Ledečský Atos. Oba týmy dobře znají tento stadión protože působí v tamní hobby lize. Lvů bylo přihlášeno na tento turnaj dost a proto se vedení týmu rozhodlo postavit rovnou dva týmy. Proto Lví Fanklub reprezentoval červený tým Lva a bílý tým Lva. Oba týmy byly velmi vyrovnané a zde vidíme sestavy jednotlivých týmů:

Červený tým Lva

Skvělá sestava, která se spoléhala především na rozchytaného Jarina, výbornou defenzívu postavenou na pilířích Kozlíkovi a Radkovi. Útok měl naopak táhnout jak historicky nejlepší střelec Lva Peťan tak především nová akvizice Tomáš alias postrach všech brankařů. Pečlivá mravenčí práce byla očekávána od Křovíčka i Patrika. Tento tým byl navíc posílen o některé bývalé reprezentanty v kanoistice a jiné hvězdy jako Had nebo Brepta.
 

Bílý tým Lva

Bílá parta měla jasnou oporu, několikanásobného vítěze titulu pro nejlepšího brankaře PLLH a držitele již čtyř trofejí Petriho Vehanenena Lukáš alias Ary. Do obrany nebyl snad nikdo více namotivovaný na zisk zlatého kovu než čerstvý kapitán Lvů Cantona, podpořený již naší turnajovou stálicí Joháčem. Útočné akce měl rozjíždět především Zelíčko s podporou uzdraveného a nabitého Štěpána, ale to není vše zametač Saša nebo Ondra, který hlásí restart kariéry. Po jednom odehraném zápase se povedlo ještě týmu Bílých Lvů podepsat volného hráče a to Holciho, který se náseldně ukázal jako právě ten rozdílový hráč! 
 

#1 vs. Fanklub Lev Praha Bílý

 

#2 vs. VARIEL Zruč

 

#3 vs. ATOS Ledeč

 

#4 vs. ATOS Ledeč - Zápas o Bronzové mediale

 
Červená parta tak zakončila turnaj na posledním "bramborovém" místě s těmito čísly:
1x Vítězství
0x Remíza
3x Porážka
skóre: 13:15

Výsledky Bílého týmu

#1 vs. Fanklub Lev Praha Červený 

 

#2 vs. ATOS Ledeč

 #3 vs. VARIEL Zruč

 

 #4 vs. VARIEL Zruč Zápas o Zlaté medaile

 
Bílý tým tak získal Stříbrné medaile s těmito celkovými čísly:
 
1x Vítězství
1x Remíza
2x Porážka 
skóre: 10:24

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...